| ChiarEu2 a întrebat:

A mai avut cineva Orange Gova? Daca da imi puteti spune cateva impresii? Ofer funda.

Răspuns Câştigător
| Crrow a răspuns:

De nota 9, te lupti putin cu bateria ( te tine 1 sau 2 zile ) dar in rest e foarte bun! Camera 5 mp, Android Jelly Bean etc

18 răspunsuri:
| Mihai1810 a răspuns:

Nu este bun in primul rand este Huawei o marca foarte slaba, are chipset propiu Huawei, gpu slab deci merge greu se strica repede si are lag in jocuri.

| ChiarEu2 explică (pentru Mihai1810):

Ai avut tu telefon ca asta sau zici asa sa te afli in treaba?

| Mihai1810 a răspuns (pentru ChiarEu2):

Te crezi desptept de comentezi? informeaza-te si dupa vino sa imi vorbesti despre telefoane.

| Mihai1810 a răspuns (pentru ChiarEu2):

Si in plus te sfatuiesc pentru binele tau. daca vrei sa faci turul service-urilor n-ai decat sa-ti iei Allview, Huawei, si marci aparute peste noapte gen vonino, yezz, go-clever, pretigio, Acer etc

| nebunaticu91 a răspuns (pentru Mihai1810):

Scuza-ma esti pro? gpu slab? are snapdragon 400 cu adreno 305, ruleaza asphalt 8 si fifa 5 fara pic de lag

| nebunaticu91 a răspuns (pentru Mihai1810):

Esti cam. dus cu pluta. nu stii absolut nimic de acest smartphone

| Mihai1810 a răspuns (pentru nebunaticu91):

Unde ai vazut tu ce chipset, cpu si gpu are?

| ChiarEu2 explică (pentru Mihai1810):

Mai bine taci dacă nu știi!
http://www.gsmarena.com/huawei_ascend_g535-6678.php
Il am de 1 luna si merge impecabil.

| Mihai1810 a răspuns (pentru ChiarEu2):

Orange gova e Huawei ascend g6 nu g535

| ChiarEu2 explică (pentru Mihai1810):

Pe spatele telefonului, sub capac scie Huawei G535. Daca era G6 avea si Orange Gova 8 megapixeli!

| ChiarEu2 explică (pentru ChiarEu2):

+ memoria interna de 4GB si era cu 0, 4mm mai subtire!

| nebunaticu91 a răspuns (pentru Mihai1810):

Il detin! am facut teste si in an tu tu!

| ChiarEu2 explică (pentru nebunaticu91):

Tocmai ce am facut un test cu AnTuTu si procesorul e qualcomm snapdragon 400 ARM Cortx A7 si GPU Adreno 305.

| OanceaAndrei22 a răspuns (pentru Mihai1810):

Mai taci in morti mati mihai ca esti atat de prost incat iti pute gura. Acer e aparut peste noapte ratatule? Nici macar nu erai nascut cand a aparut Acer. Mai tine dracu gura aia inchisa ca te scuipa toti pe fata nu vezi cat de prost esti si te mai dai si mare ca esti destept. Nici macar nu sti despre ce vorbesti. De cand Huawei e un telefon slab? Cand e facut la fabrica foxconn. Carnat de copil

| Mihai1810 a răspuns (pentru OanceaAndrei22):

Esti ratat de cand te-ai nascut. eu ma refeream la telefoanele Acer ca au aparut de curand, nu la companie.iar Huawei e proasta ca am doi prieteni cu Huawei unuia i s-a sricat dupa 6 luni iar celalat are Huawei de 3 luni si e foarte nemultumit si abia asteapta sa il schimbe. si nu mai vorbi ca incepe sa puta

| OanceaAndrei22 a răspuns (pentru Mihai1810):

Esti un copiator eu am zis prima data ca iti pute gura. Mai taci naibi ca zici numai prosti. Daca prieteni tai sunt boschetari si nu stiu sa umble cu finete si se cred pe camp la arat ce sa iti fac? Mutate la oras si fa-ti prieteni normali nu tarani.

| Mihai1810 a răspuns (pentru OanceaAndrei22):

Sa stii ca stau in oras taran obosit ce esti

| Poput_Sebastian_1999 a răspuns:

Tybughi poti sa raspunzi la ultima intrebare a mea te rog