| Robyyyrobyyyyy a întrebat:

acum 15-20 minute mi am pierdut telefonul Samsung Galaxy j6 + 2018..am incercat sa il caut prin contul de google dar am localizatia oprita si nu mai am nici baterie, imi poate spune cineva daca il pot gasi chiar daca i-a scos cartela sau fara baterie telefon? Va rog am nevoie de ajutor urgent

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci la ei

| cfrtobias a răspuns (pentru anonim_4396):

La ei find cine? politia? ca el nu stie unde e telefon

| Robyyyrobyyyyy explică (pentru cfrtobias):

Mi am incercat norocul cu Gmail find my phone, dar degeaba..nu mil gaseste, ori i-a scos cartela ori telefonul inca e inchis.

| cfrtobias a răspuns (pentru Robyyyrobyyyyy):

Pai ai sunat sa vezi daca e inchis?

| Robyyyrobyyyyy explică (pentru cfrtobias):

Da,am sunat..si nu raspunde

| cfrtobias a răspuns (pentru Robyyyrobyyyyy):

Ai putea lasa un sms si de porneste cumva telefon si ai raport livrare sa primesti sms ai avut pentru securitate ceva?

| Robyyyrobyyyyy explică (pentru cfrtobias):

Am lasat cu gmail find my phone mesaj, sa inapoieze telefonul propietarului, find eu.Sau sa lase telefonul politiei