| mrsaxobeat13 a întrebat:

Am auzit ca procesorul A7 de pe Allview P5 Quad nu ar fi totusi cel mai bun. Voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| kaBooMx a răspuns:

Cel mai bun nu e, cel mai bun e cel de pe Samsung Galaxy S4, dar asta e alta discutie. Procesorul despre care vorbesti tu e destul de bun, dar per total nu ti-as recomanda telefoanele Allview. Se strica mai des decat unele de la firme renumite, si aumari probleme cu garantia. Adica orice are telefonul aia cam dau vina pe tine, am auzit ca unuia nu i-a mers si au zis aia ca e de la transpiratia lui de pe fata, ca a intrat prin difuzor. Funda?

| mrsaxobeat13 explică (pentru kaBooMx):

Dar despre LG-uri ce parere ai?
Multumesc anticipat!

| kaBooMx a răspuns (pentru mrsaxobeat13):

Da, Lg-urile sunt bune. Ti le recomand cu placere!