| pantera a întrebat:

Salut am cumparat un iphone 4 de Orange Spania (sunt in Spania) bag cartela imi zice searching si dupa No service..mai pe scurt nu merge.care poate fi problema? Apropo nu l-am probat cu cartela cand l-am cumparat

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| CrissuCrissPwpic a răspuns:

Si eu am un iphone 4. cateodata cand il deschid imi apara sus in partea stanga searching... no service si dupa imi arata Vodafone ro. daca nu iti merge probeaza alta cartela. mie mi s- a intamplat la fel si era din cauza cartelei