| Xan77 a întrebat:

Salut, am gasit online oferte de iphone 14 pro cu 2500lei dar cu spatele spart, nu ma intereseaza spatele, merita pretul?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce ai lua un telefon spart? Fie el și pe spate

| Xan77 explică (pentru suntserios):

Nu folosesc spatele la nimic, trag o piele de 50 de lei pe spate sau cv si asta e, daca ii discount de 1000 de lei zic ca merita

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Atentie! Pot fi pacaleli. Nu accepta decat cu plata la livrare si deschidere colet. Te poti trezi cu unul care nu functioneaza sau cu o caramida.

| georgeul1337 a răspuns:

Da, dar să aibă 512GB sau 1TB memorie, altfel nu merită

| Xan77 explică (pentru georgeul1337):

Pentru ce as avea nevoie asa mult storage? asta ii ironic sau cv?

| georgeul1337 a răspuns (pentru Xan77):

Pentru că este cam mult 2500 lei pentru un telefon cu spatele spart.

| ClaudiuMotanul a răspuns:

Depinde de memoria interna. Daca are 512GB merita daca nu are nu merita