| Popa_Alexandru_1998_Hjjd a întrebat:

Salut, am gasit un Samsung star 3 si este blocat cu o parola.Am incercat sa il pornesc din butoanele pornire acasa si volum jos, dar imi apare un telefon si o sageata in jos.Cum il pot reseta?

Răspuns Câştigător
| Bica1453 a răspuns:

Ba nu te du la niciun servis ai cum sa il faci intra pe Samsung kies sau Samsung app si dai actualizare software si iti va reseta tot succes

2 răspunsuri:
| RandyMarsh a răspuns:

Salut!
Du-l la cineva specializat sa-l reseteze. Poate la un service.
O sa coste ceva probabil.

| Soryn2244 a răspuns:

Salutare il duci la un gsm shop sau la reparati telefoane stiu ei cesa faca o sa te coste cam in jur de 50 lei