| Molnar_Robi_1998 a întrebat:

Salut am o intrebare in legatura cu Samsung dalaxy s2 i9105p si nu mise incarca numa cade 2 secunde cateodata si se tot intrerupe daca dau un restart se incarca cam 3/4 minute apoi iar incepe cu inreruperile si nu mi se incarca idei?

Răspuns Câştigător
| robandu99 a răspuns:

Problema cu adaptorul, incearca un alt incarcator daca nu terbe dus la service, nu cred ca ii scump vreo 20-50 de lei sa ti-l repare, dar nu cred ca ii grav, incearca alt incarcator

1 răspuns:
| Molnar_Robi_1998 explică:

Incarcatorul e bun incarca alte telefoane da il duc la seviz daca nu am ce face