| Dinu_Gabriel_2002_Av5q a întrebat:

Salut am o mare problema cu telefonul meu j5 cand îl bag la încărcat arata ca incarca dar nu Baga de loc rămâne tot cu cata baterie l-am băgat ma ajutati va rog cu sfaturi ce sa fac help

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Incearca sa folosesti un alt cablu usb.

| Dinu_Gabriel_2002_Av5q explică (pentru OldSoul):

Problema era încărcătorul

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Incearca cu un alt incarcator.
Daca problema persista, atunci trebuie dus la un service (circuitul de incarcare sau bateria dusa).

| cfrtobias a răspuns:

Cum o zis LonerWolf incearca altul poate cand misti sau lasi din mana numai face contact sau sa verifici mai mult timp

| j1NNNx a răspuns:

Poate e de la incarcator/priza sau de la baterie