| Jango a întrebat:

Am o problema: am cumparat un Galaxy S Advance pe care vreau sa instalez Max Payne Mobile sau GTA III. Problema este ca dupa ce am instalat Max Payne mi-a zis (ca la alte jocuri) ca trebuie sa mai downloadez niste file si ca daca am WiFi-ul pornit si le ia singur. Eram conectat la Wireless asa ca am dat [Download]. Nu a inceput bine downloadarea ca mi-a aparut un mesaj "Could not download data! Please make sure you have an active internet connection!" (rementionez ca eram conectat la interntet). Am luat alta versiune din alta parte; mi-a aparut acelasi mesaj conform caruia trebuia sa downloadez niste file; i-am dat [Download] si mi-a aparut inca un mesaj: "Data authorization error. Is the time on your device set correctly?". Am luat alte versiuni dar toate imi afiseaza unul dintre cele doua mesaje. La GTA III aceeasi situatie.
Rog rezolvare!
Multumesc anticipat!
Si a, da...

1 răspuns:
| ScurtelEDoctor a răspuns:

Când eşti pe WiFi închizi reţeaua mobilă, încearcă o versiune mai veche... daca nu merge nici aşa iei jocu de pe net cu totul(apk+data). oricum pe galaxy s advance se misca cam greu jocurile menţionate de tine.bft