| WATCHDOGS a întrebat:

Salut am o problema am doua telefoane mobile Orange zilo si pe un l-am rutat si din greseala so sters o fila de nu-mi mai merge... Si am tot un telefon dinasta chare merge cum pot sa mut filele de pe ala pe ala stricat ca poate merge sau sa copiez softul sau ceva casa mearga va rog sa ma ajutati.

1 răspuns:
| Exaizo a răspuns:

Data viitoare nu iti mai baga mana sa faci pe mesteru, fiindca nu este asa simplu cum cred multi dintre voi.
Du'l la un service sa il resofteze, altceva nu ai ce sa ii faci.