| RedBull9988 a întrebat:

Am o problema. Butonul home de la iphone (4) imi mergea greu si am citit niste tutoriale pe net, sa pun parfum sa il curat. Dupa ce l-am curatat(de 2 ori), merge muult mai greu. Abia daca mai merge.Ce ma sfatuiti sa fac? (In afara sa il duc la un service)

Răspuns Câştigător
| cristimihailov a răspuns:

Nimic. Tot la service trebuie sa il duci.

Motivule este ca sub buton se afla o membrana. Acea membrana pare sa fie problema ta. Costa pana intr-o suta de lei (depinde de service) inlocuirea ei.

Stiu ca nu iti place ce iti spun dar din pacate e singura solutie reala.