| Salac_Andrei_1996 a întrebat:

Am o problema cu Iphone 5 mai exact cu bateria, se consuma foarte mult cand telefonul este in repaus. De exemplu, in repaus 2 ore si 45 min. Iar in utilizare 1 ora si bateria e doar 64 %. Daca ma poate ajuta cineva. Mentionez nu am JB, toate aplicatile inchise, toate si wifi, totate ce s-au putut. Mersi!

Răspuns Câştigător
| Exaizo a răspuns:

Exista probleme de genul si de la soft, nu doar din cauza bateriei. Du-l la un service si iti vor spune mai multe.