| tzebi1 a întrebat:

Am o problema cu un HTC Deseri 500, l-am cumparat recent,si am observat ca nu pot suna unele persoane,deoarece imi spune ca nr. este inexistent, cu toate ca eu am fost sunat de acele persoane..insa sms merge sa dau, specific ca nu la toate nr e asa..doar la cateva..ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| User2 a răspuns:

Ai mai pus intrebarea asta cred.Fa-ti un backup si dai reset la telefon.E posibil sa fie o mica defectiune de la soft.

| tzebi1 explică (pentru User2):

Nu am pus-o eu.si am incercat, dar inca nu merge.