| Dariana15 a întrebat:

Salut..am o problema:-s mi-am dezactivat din greseala optiunea curenta de la Orange young...era o optiune cu sms nelimitat, 150mb pentru internet etc...si acum nu o mai gasesc,o aveam la contul meu, optiuni active, dar am cautat-o peste tot si nu am dat de ea..stiti unde as putea s-o gasesc?

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dacă acum ai dezactivat acea opţiune, este posibil să nu-ţi mai apară în lista tuturor opţiunilor decât peste câteva ore ( sau mâine/luni ) ori de luna viitoare ( şi atunci o poţi reactiva )...

Toate cele bune.

| Dariana15 explică (pentru bursuc001):

Dar..am cautat acea optiune peste tot..si nu stiu daca mai este valabilahappydar pe alta cartela acea optiune este la contul meu la optiuni active..am citit ca odata ce dezactivezi(eu nu prea stiu cum am reusit s-o dezactivez)o optiune care nu mai este valabila dar o ai la contul tau, merge sa o pornesti...dar cum eu nu o mai am nici macar acolo nu o mai pot reactiva...

| bursuc001 a răspuns (pentru Dariana15):

Să încerci să suni la Serviciul Clienţi Orange şi să vezi ce soluţie au ei...