| XXSupradozaDeVisexx a întrebat:

Salut am si eu o intrebare....Cum imi pot face telefonul, am Samsung galaxy s2...cand il pun la incarcat nu mai incarca,telefonul este bun,nu este scapat in apa,am incercat si cu alt incarcator si tot la fel face,bateria este noua, cumva sa fie de la mufa?
Astept niste raspunsuri

Răspuns Câştigător
| Anonimuserr a răspuns:

De unde l-ai cumpărat dacă este la mâna a doua. Sper că îţi dai seama că banteria s-a stricat şi trebuie să cumepri alta. Galaxy S2 este din 2011 şi prin urmare este posiibl să se fi stricat bateria.

| XXSupradozaDeVisexx explică (pentru Anonimuserr):

Nu este stricata bateria, dar e posibil sa fie de la mufa?

| Anonimuserr a răspuns (pentru XXSupradozaDeVisexx):

S-ar putea să fie da.
Mai încearcă cu alt încărcător!

3 răspunsuri:
| IseeVoices a răspuns:

E posibil sa fie de la conector, numai face contact cum trebuie cu incarcatoru, du-te cu el la un servicewinking