| Constantin_Valy_Valutzzu_1996 a întrebat:

Am si eu o nelamurire.
In dimineata aceasta am primit 4 apeluri de la un numar ciudat
+905369426805
Din pacate nu am auzit telefonul si nu am raspuns.
Si am incercat sa sun inapoi, dar imi spune ca numarul format nu poate fi apelat de pe telefonul meu.
Am Samsung Galaxy Fit.
Si pooate imi dati vreo ideea de la ce tara sau eu stiu ar putea fi prefixu ala cu +9053...

Răspuns Câştigător
| Hirom a răspuns:

Si pe mine m-a sunat un numar de 2 ori mai lung. Poate sunt niste hackeri care si-au creat un numar si daca raspunzi le vin lor bani. cine stie.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil te-a sunat un prieten plecat peste hotare. Din puscarie.