| George_Rosu_1999 a întrebat:

Salut am si eu o problema, Am Nokia lumia 520, si nu stiu cum sa descarc un joc, sa-u altceva, miam facut cont si zice ca trebuie acordu parintilot am facut altu da nu stiu cum sal pun!

Răspuns Câştigător
| LTAA a răspuns:

Te rog reformuleaza. Probabil ai selectat o varsta sub 18 ani (posibil varsta ta), si ai nevoie de acordul parintilor pentru a descarca aplicatii.

2 răspunsuri:
| Sarivan_Gina_1987 a răspuns:

Trebuie sa iti faci un cont de goolge si cu contul acela te loghezi in aplicatia magazin play

| LTAA a răspuns (pentru Sarivan_Gina_1987):

Esti pe dinafara, la Windows Store ai nevoie de cont Microsoft.
Nu te mai baga in vorba daca nu stii despre ce este vorba!