| HALVyyy a întrebat:

Salut,am si eu o problema cu tastatura la un Huawei ascend, cand incerc sa-mi pun nume la un joc la un caracter tastatura nu se deschide, se mai intampla si cateodata sa mise inchida cand scriu un mesaj. exista vreun program pentru rezolvarea problemei?

2 răspunsuri:
| justyoung9 a răspuns:

Avand in vedere tastatura de la joc, verifica la setarile jocului, daca ai activat tastatura.

| HALVyyy explică (pentru justyoung9):

Da ma.Mie mise intampla la Terraria, cand dau create character fac caracteru si cand sa-i dau la nume numi se deschide tastatura.