| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am si eu o problema cu telefonul, am un Allview X3 Soul Lite, dupa ce activez netul si imi vin notificariile mi se blocheaza singur ecranul. Cum as putea sa il fac?

9 răspunsuri:
| Qwwww a răspuns:

La service îl repară cât ai zice:"pește".

| ItachiUchiha69 a răspuns (pentru Qwwww):

Ai idee cat ar costa?

| Qwwww a răspuns (pentru ItachiUchiha69):

Maxim 50 de lei.

| jokarul33 a răspuns:

Ai putea incerca sa ii dai '' hard reset '' ( dar pierzi tot ce ai in el), si ar fi posibil sa mearga bine

| ItachiUchiha69 a răspuns (pentru jokarul33):

I-am dat reformatare si tot degeaba

| jokarul33 a răspuns (pentru ItachiUchiha69):

Nu resetare din meniu! hard reset se face dupa ce inchizi telefonul, si apesi butonul de volum up si cel de aprindere impreuna! de acolo se poate sterge tot https://www.youtube.com/watch?v=z8uAkcqs0ig ( tipul a uitat parola, si ii da hard reset ) exact cum face el, faci si tu

| ItachiUchiha69 a răspuns (pentru jokarul33):

Tot degeaba, nu merge

| jokarul33 a răspuns (pentru ItachiUchiha69):

Imi pare rau! atunci singura solutie ii un service...

| ItachiUchiha69 a răspuns (pentru jokarul33):

Ok, multumesc ca ai incercat sa ma ajuti