| Xenoverse a întrebat:

Salut, am si eu o problema cu telefonul meu Samsung Galaxy A3, in ultimul timp mi se descarca tot mai repede cu vreo 7 sau 8%. Dupa aceea am umblat la setari, dar in zadar tot asa face, sunt disperat, nu stiu ce sa-i mai fac, dati-mi sfaturi va rog.

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Pregateste-ti buzunarul pentru o baterie noua.

| DrGoogle a răspuns:

Nu ai modul de economie baterie in care iti scade intensitatea luminii?

| Xenoverse explică (pentru DrGoogle):

Am incercat si asta, dar nimic

| bvkeny a răspuns:

Depinde si cat de vechi il ai. Si eu am a3, il am de un an, dar nu am probleme.La tine se pare ca este bateria de problema, iti recomand sa iti cumperi una noua!