| DRINKandSMOKE a întrebat:

Salut am spart un telefor (in ultimu hal) si cand sa imi bag carela in alu nu mai aveam numerele de telefon. Am mai avut cartele in el si nu am avut nici o problema. Credeti ca mi s-a stricat cartela, si stiti vreo posibilitate de-am recupera toate numerele de telefon.

4 răspunsuri:
| Wo0W a răspuns:

Aveai numerele salvate in telefon...

| DRINKandSMOKE explică (pentru Wo0W):

Nu numerele erau pe cartele daca citeai un pic mai atent am zis ca am mai avut cartela in telefonul vechi

| DRINKandSMOKE explică (pentru Wo0W):

Nu numerele erau pe cartele daca citeai putin mai atent am zis ca am mai avut cartela in telefonul vechi

| Wo0W a răspuns (pentru DRINKandSMOKE):

Pai da frate dar poate ca pe celelalte cartele le-ai salvat... acum poate erau in telefon. oricum tu stii mai bine