| Ciobanu_Paul_Alex_1995 a întrebat:

Am un abonament cosmote de 6 euro. e facut acum doi ani si mi-a expirat. Ce sa fac? sa il fac de 8 euro si sa primesc reducere 200 lei sau sa imi iau cartela si sa astept black friday sa im cumpar in rate de la Altex? Apropo ce parere aveti despre Allview P5 Quad Core?

2 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

As merge pe cartela si rate. Abonamentul de 8 euro nu e asa de stralucit la internet. O cartela e mai buna. Si oricum poti trece la abonament dupa terminarea ratelor.
Telefonul e bun. Merita.

| BlahBlahRaspundSiDreg a răspuns:

Fa ce vrei alegerea ta, caci despre Allview il recomand happy