| nick321 a întrebat:

Salut, am un galaxy A5 2016, l-am cumparat de pe eMAG de cateva zile, dupa pornire telefonul si-a facut niste actualizari iar dupa asta a inceput sa faca figuri, de exemplu cand am telefonul in buzunar si ma suna cineva nu merge sa glisez pentru a raspunde apelului, trebuie sa apas pe butonul de blocare pentru a se stinge ecranul si dupa merge sa glisez pentru a raspunde apelului, sau cand primesc un sms si telefonul e in buzunar cand deblochez telefonul e intrat in cateva aplicatii. Ma poate ajuta cineva? Multumesc!

2 răspunsuri:
| AnDy19972001 a răspuns:

Dă-i reset. și eu am avut problema asta ..ca și eu am tot A5 2016

| nick321 explică (pentru AnDy19972001):

Revenire la setarile din fabrica? Si ti-a mai facut figuri telefonul dupa?