| FenomenO a întrebat:

Salut am un iphone 3gs de 16 gb alb si are soft 4.1 si vreau sa ii bag 6.1.3 ce ziceti? nu stiu exact daca e neverlock ..are cidya.

Răspuns Câştigător
| perladunarii a răspuns:

Ii poti face update prin metoda asta si ii face direct si jailbreak sa nu risti sa fie cumva blocat telefonul! Te uiti in partea de jos a tabelului si vei gasi si 3gs si urmaresti pasii de acolo
http://www.idevice.ro/tabel-jailbreak-si-decodare/

| FenomenO explică (pentru perladunarii):

Auzi ai skype sau mess sa ma ajuti putin daca te pricepi.

| FenomenO explică (pentru perladunarii):

Ma ajuti putin? ai un id skype mes?

| perladunarii a răspuns (pentru FenomenO):

Salut, nu pot sa iti trimit mesaje pentru ca am cont nou, si aici nu imi scriu id-ul pentru ca o sa il vada toti! Asa ca zii aici si daca pot te ajut! O sa lipsesc o ora d ela calculator, asa ca nu te speria daca raspund mai tarziua!