| ninjalau23 a întrebat:

Salut am un iphone 5s, mi s-a blocat bateria la 1%, incarca doar ca arata doar 1%, i-am dat restart si acum cand incerc sa-l pornesc nu mai porneste arata ca are bateria scazuta rau si trebuie pus la incarcat, dar nici dupa ce il pun nu porneste tot asa face

4 răspunsuri:
| Deliiiia a răspuns:

Buna, probabil trebuie sa-i schimbi bateria, e in jur de 50 de lei una.

| ninjalau23 explică (pentru Deliiiia):

Am de mult problema asta, bateria tine incarcata destul doar ca nu arata, arata doar 1%

| Deliiiia a răspuns (pentru ninjalau23):

Il duci la service, nu umbla tu la el. Iti va schimba bateria... din moment ce nu porneste si inainte aveai problemele la ea.

| ninjalau23 explică (pentru Deliiiia):

Mersi mult de informatiiwinking