| ReVeRs a întrebat:

Salut, am un LG F6 D505, acum o saptamana i-am spart touchscreen-ul ieri mi-am dat comanda la altul de la un gsm de pe net azi mi-a venit comanda, bun..am desfacut telefonul i.am dat touch-ul stricat l-am pus pe acesta dar nu merge ..folia aceea am pus-o bine nu inteleg de ce nu merge l-am si resetat dar tot nimic.din ce cauza?

1 răspuns:
| EneCristian a răspuns:

Il repari tu acasa? Mai bine il duci la un specialist si scapi tu de probleme?