| Amalutza_Amalia_1995 a întrebat:

De curand mi-am achizitionat o tableta si are cateva probleme... Nu merge prea bine touchscreen-ul si deja se blocheaza. O am de ieri si nu inteleg de ce nu merge bine touch-ul. Are doua urme albe ca si cum ar fi display-ul distrus. Va rog, ajutor!

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Armeanu_Vlad_1980 a răspuns:

Poate are o problema din fabrica, depinde ce fel de tableta este, daca este una sub 500 de lei nu ai cum sa te astepti la altceva.

| KodrutZ a răspuns (pentru Armeanu_Vlad_1980):

Ha, ha, ha. Ce treaba are pretul? Eu am tableta de ~250 RON de mai bine de un an si a fost busita de fiica-mea in mai toate modurile posibile, dar touchscreenul merge fara probleme.

| Amalutza_Amalia_1995 explică:

Si trebuie sa merg si cu factura? Ca nu stiu sigur daca o mai am.