| MadaLinuu25 a întrebat:

Am un LG L9 si are memoria interna mica. i-am bagat un card dar nu stiu cum sa-l fac prestabilit. sau sa mut aplicatiile.

3 răspunsuri:
| EduardMarius a răspuns:

Ar trebui sa muti toate aplicatiile pe card astfel incat sa ai tot timpul memoria interna libera sau sa setezi memoria cardului, memoria principala!

| MadaLinuu25 explică (pentru EduardMarius):

Da, asta e idea ca nu reusesc sa gasesc unde sa setez memoria cardului memorie pricipala.

| EduardMarius a răspuns:

Cauta pe la : Informatii memorie si ar trebui sa gasesti: Locul de stocare primar sau ceva de genul.