| Ady_6190 a întrebat:

Salut, am un LG p500 si nu imi citeste usb-ul, mai exact cred ca nu imi gaseste driveru si am incercat multe programe, ma poate ajuta cineva? am win7.

3 răspunsuri:
| ElGreco21600 a răspuns:

1. Ai incercat sa il conectezi la un calculator cu windows xp? Ca poate merge. aveam si eu un LG Optimus Net, si nu se conecta la unu cu windows 7, dar se conecta la unu cu xp.
2. ai incercat sa gasesti driver-ul si sa il instalezi manual? Am facut aasta la un Prestigio 4055.
3. e cumva calculatorul tau virusat? Acum am un HTC 8X, si nu mi se conecteaza la calculator, pentru ca pc-ul are virusi si nu il lasa sa-si instaleze driver-ul.

| Ady_6190 explică (pentru ElGreco21600):

Atatea am incercat... mai demult mergea... ce ar putea avea?

| ElGreco21600 a răspuns:

Pai ori calculatorul ori telefonul e virusat. Cel mai bine te duci sa întrebi la un service GSM. E cea mai simpla si cea mai sigura alegerewinking