| primus7 a întrebat:

Salut, am un Nokia asa 201 si as dori sa trimit niste videoclipuri de pe pc pe el dar nu le suporta.
ce convertor specializat, care poate sa le converteasca pentru a putea fi vazute, imi recomandati?
FUNDA

5 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Descarca format factory:Gratis
http://www.softpedia.com/......tory.shtml
-le convevertesti in format
320x240, mp4, H264

| primus7 explică (pentru horia2012):

Formatul e pentru Nokia asa?

| AlinnJe a răspuns:

IN acelasi format trebuie sa mearga sau ia-ti ony Vegas Pro, deschizi vide-ul si dupa dai save as AVI sau incerca sa il deschizi cu VLC media player.
Funda!

| Sebastian11x1 a răspuns:

Nu stiu daca de convertor ai tu nevoie.cred ca trebuie sa ai in pc o aplicatie, zune cred ca se numeste

| icEmaN10 a răspuns:

AVS Convertorwinking