| SmArTy90 a întrebat:

Am un Nokia Lumia 1320 si nu stiu care e problema de nu se actualizeaza pe Facebook, dau refresh si raman aceleasi poze aceleasi stiri mereu mereu. Si video nici nu imi arata, numai poze. Stie cineva ce trebuie sa-i fac? Multumesc

4 răspunsuri:
| Pool77 a răspuns:

Am folosit acum un an jumatate un Nokia 520 parca, aplicatia e jale.
Nu se incarca tot news feedul, e vina celor de la WP.
Incearca varianta web, eu asa intram mai mereu si era totul ok.

| SmArTy90 explică (pentru Pool77):

Pe browser stiu ca merge dar e aiurea...mersi oricum

| Rommeo a răspuns:

Treci pe alt sistem de operare, pentru ca windows phone e in moarte clinica.

| SmArTy90 explică (pentru Rommeo):

Eu de fapt sunt pe Android, asta e provizoriu. Ma gandesc ca poate trebuie sa-i fac ceva pe la conturile alea nu stiu...