| Ioaniulian a întrebat:

am un Nokia lumia 630 si nu pot sa vad clipurile pe site-uri imi cere flash player, pe youtube le pot vedea, ma poate ajuta cineva.

Răspuns Câştigător
| RazvanRzv a răspuns:

Descarca de pe googleplay flash player si iti vor merge...probabil telu nu are prigramu sau nu este destul de actualizat!

2 răspunsuri:
| Shizuo a răspuns:

Trebuie sa descarci aplicatia flash player si o sa mearga

| AssassinCreedMadasucaru a răspuns:

Numai daca descarci flash player poti vedea videourile de pe alte siteuri in afara de youtube. Flash player il poti gasi in aplicatia ta respectiva de unde iti descarci tu si jocurile. Daca nu o gasesti acolo o poti gasi pe google