| Kolors a întrebat:

Salut.Am un Orange Hiro.L-am inchis iar acum cand il aprind ramane blocat atunci cand arata logo-ul Orange.Ce pot face? Ma pot duce cu el la Orange?

5 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Daca telefonul nu se aprinde nici dupa ce il conectezi la o sursa de alimentare, poti merge impreuna cu garantia si factura de achizitie la orice magazin Orange Shop pentru verificarea situatiei.

Cu prietenie,
Orange Helper

Răspuns utilizator avertizat
| RocKzZ a răspuns:

Salut. Pai de cele mai multe ori telefonul se opreste inexplicabil deoarece nu mai are baterie. Baga-l la incarcat iar dupa maxim 10 minute incerci sa il deschizi iar. Daca nu merge asa inseamna ca s-a intamplat ceva cu el deci mai bine il duci la ei. Sper ca te-am lamurit. Funda? ^_^

| EuOvidiuOvii a răspuns:

Singura soluție ai făcut root și ai stricat software am și eu tel cal atau de nu se aprinde și nu a apărut nici o fila originala de la tel casa repari dacă te tine ba sul la or în țil trimite la bucurești și țil face eu ar zice lăsat ca poate apare fila ori Cum tel i slab bafta

| dea330 a răspuns:

Buna telefonul nu se aprinde chiar dupa cel conectezi la o sursa de alimentare poti sa te duci cu garantia si cu factura la orice magazin Orange shop sa afli de ce se blocheaza cand aprinzi