| camera88 a întrebat:

am un Samsung galaxy mini s5570i si nu prea reusesc partea q rootu'. am incercat cu superoneclick dar nu am reusit. am incercat si faza q HOME+POWER, dar din pacate nu imi intra acolo:-s. stie candva ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| Agent47 a răspuns:

Samsung galaxy mini s5570i are ( daca ii faci undate ) android 2.3. care e suficient de bun. Updatu se face asa : Pornesti netu ( de preferat Wi-Fi ), apoi intrii in Setari>Despre telefon>Actualizare online in plus daca ii daci root se poate strica, se poate strica pocesoru la aplicatii complecse si multe altele

1 răspuns:
| camera88 explică:

Cineva*