| Danell a întrebat:

Salut. Am un Samsung Galaxy S3, si am cateva probleme de software cred. Una din probleme e uneori imi arata ca am un mesaj necitit, dar le am citite pe toate. Iar a doua problema este ca atunci cand intru in galerie, ma uit la poze, si dupa un timp, ma scoate automat afara, si ma duce in meniu. De la ce provin problemele acestea, si care ar fi solutiile pentru rezolvarea lor?

1 răspuns:
| BlackHero a răspuns:

E posibil sa ai telefonul virusat. Intra in Magazin Play si descarcati! avast dupa care intra in e si scaneazati telefonul atat aplicatiile cat si ce mai ai in telefon (poze, melodii etc.) daca iti face la fel intra in Setari si intra in Copiere de rezerva si res... dupa care dai pe optiune Revenire la setarile din fabrica. Sper ca ti-am fost de ajutor.