| Mari542 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S4, iar acum o luna mi-am luat cartela Telekom. Toată luna netul a mers perfect, prindeam numai 4G. Acum 2 zile mi-am încărcat cartela și de atunci netul nu mai merge deloc. Nu mai prind deloc 4G. Am incercat sa fac toate setarile de la retele mobile, dar tot nu merge. De ce? Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Cristian0015 a răspuns:

Du-te la sediul telekom si spune-le, oricum eu personal recomand Vodafone are cel mai bun net

| Mari542 explică (pentru Cristian0015):

Mi-am luat si eu Vodafone si sunt foarte multumit!

1 răspuns: