| Liviu_Drecin_1985 a întrebat:

Salut, am un smart android Allview conectat la internet, ma uit pe yotube, merge perfect dupa intru pe alte site-uri, vreau sa vad un film se inverzeste ecranul, se ingalbeneste si face jocuri de lumini.De ce se intampla acest lucru? Parca se schimba fundalul dar se vede foarte urat.A mai patit cineva asa?

2 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

Inseamna ca sit ul nu este bun ori telefonul este depasit

| Frommywindowcar a răspuns:

1. S-ar putea ca telefonul tau sa fie stricat sau sa aiba alte probleme.
2. E ca si cum te-ai plange cand nu poti repara un Golf 6 (VI) dupa ce motorul s-a stricat