| abalanesti a întrebat:

Sal TPU am o placa video Nvidia 7600 GT,si cand vreau sa intru in jocuri imi apare tot ecranul alb in dungi, in rest merge perfect doar in jocuri nu merge ce poate sa fie?

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Am 4 cuvinte pe care ar trebui sa le spui:"pa pa placa video". Placa este pe moarte, nu mai ai ce sa ii mai faci.

1 răspuns:
| HDdanutHD a răspuns:

Salut! Probabil placa ta video este pe terminate,adica este cam stricata.O alta posibilitate este sa fie mult prea multa caldura la procesor si la placa video, deci ai putea sa cureti unitatea centrala cu grija, ai grija sa nu deconectezi fire, probabil nu le vei stii pune inapoi. Daca problema persista ia unitatea si du-te la un service de calculatoare, ei o sa stie ce sa faca cu siguranta. Sper ca te-am ajutat.Salut