| Alex154 a întrebat:

Am un telefon Allview smiley pe care nu l-am mai folosit de mult si acum observ ca are o problema. Când cineva mă suna nu se aude telefonul la fel și pe YouTube dar când mă suna cineva și răspund se aude. Nu sunt prost sa îl țin fără volum. Oare ce are? Vreo soluție inafara sa îl duc la gsm?

1 răspuns:
| Alexs_Alexs_1999 a răspuns:

Este de la placuta ta de sunet incearca sa-l deschizi si sa suflii praful din ea daca nu merge nici asa viziteaza un service.