| Raduta_Alexandru_1995 a întrebat:

Am un telefon iphone 4 s. L-am cumparat de la cineva deci nu am acte la el, nu sunt primul proprietar. Si imi apare sa-mi fac update la soft ios 7.0.4. Crede-ti ca e posibil sa-mi ceara vreo parola dupa, sau ceva?

Răspuns Câştigător
| AllinaDaniella a răspuns:

Ai jailbreak? Daca ai, lasa-l asa, e mica si insesizabila diferenta intre 7.0.3 si urmatorul.Asta daca nu ai vreo problema la el iar update-ul te-ar ajuta.

4 răspunsuri:
| AllinaDaniella a răspuns:

Buna,

Daca ai jailbreak il vei pierde odata facut update-ul. Daca telefonul este decodat cu gevey sim el se va coda neexistand posibilitatea momentan folosirii sale cu un alt gevey.

| Raduta_Alexandru_1995 explică (pentru AllinaDaniella):

Eu am pe el ios 7.0.3. Nu stiu cum a fost decodat...

| Alex299 a răspuns:

Nu te băga du-l la un specialist de telefoane care se pricepe Funda?

| Raduta_Alexandru_1995 explică:

Eu am ios 7.0.3 pe el. Acum nu stiu...ce sa fac, sa-i dau update sau nu?

| AllinaDaniella a răspuns (pentru Raduta_Alexandru_1995):

Ai jailbreak? Daca ai, lasa-l asa, e mica si insesizabila diferenta intre 7.0.3 si urmatorul.Asta daca nu ai vreo problema la el iar update-ul te-ar ajuta.