| Sashavalentine a întrebat:

Salut, am un telefon LG Optimus L4 si nu merge sa ma concetez la Google. Imi arata "Add an account", dau "Existing" si ma loghez. Imi zice ca se conecteaza si apoi imi arata ca nu s-a putut conecta pentru ca contul exista deja pe acest dispozitiv straight face. Ce ar trebui sa fac?

6 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Ai activat legătura de date (WiFI sau GSM / 3G)?

| Sashavalentine explică (pentru mihai69):

Da.....totul e ok pana cand imi spune ca nu s-a putut conecta

| mihai69 a răspuns (pentru Sashavalentine):

Fă-i un „reset to factory defaults". Nu prea mă duce capul la altă soluție, mai „blândă"...

| Sashavalentine explică (pentru mihai69):

Nu a mers

| mihai69 a răspuns (pentru Sashavalentine):

E chiar foarte ciudat. Aș sugera să-l prezinți la garanție.

| Sashavalentine explică (pentru mihai69):

Acum ma trezesc sa raspundlaughing. Am rezolvat problema:d.