| Fiona35 a întrebat:

Salut am un telefon Orange Zali incerc de mult timp sa trimit muzica pe el dar cum? prin ce program? am incercat cu Join Me dar nu a mers.

2 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Iti recomand sa iti conectezi telefonul la calculator, prin cablu USB, sa accesezi My computer; aici ar trebui sa il vada ca un "Removable Disk", de aici vei putea copia si lipi din PC catre telefon sau invers, muzica si fotografii.
Daca ai un card de memorie, il poti folosi intr-un adaptor, asftel incat sa transferi pe acesta datele care te intereseaza.

O zi buna,
Orange Helper

| Timberged a răspuns:

Incearca printr-un cont de ftp. Ai putea sa scoti cardul, daca are card, si sa pui muzica pe card si sa-l pui la loc. Ai putea teoretic si direct conectind telefonul la pc prin USB. Pe unele telefoane, merge.