| Ene_Mihai_1995 a întrebat:

Salut,am un telefon replica dupa s3 b92 se numeste telefonul si s a blocat codul de siguranta l am bagat de 3 ori si nu a mai mers apoi..stie cineva cum sa dau vreo resetare la tel sa l fac sa mearga? dau funda! mersi anticipat!

Răspuns Câştigător
| Razwy123 a răspuns:

1)Il inchizi de tot
2)Ti apasat pe butoanele"Home";"Power" si "Volume down" in acelasi timp pana se deschide si iti apare o cutie din care iese o sageata cu un robotel verde langa el...dar o sa pierzi toate datele de pe el.
Succes!

| Ene_Mihai_1995 explică (pentru Razwy123):

Mersi,acum am vazut raspunsul, am rezolvat-o atunci stiam si eu aceasta combinatie si o incercasem doar ca o incercasem cu el pornit si de asta nu mergea.

1 răspuns: