| CătăflorinelXdddd2003 a întrebat:

Salut, am un telefon Samsung Galaxy ace 4, de astazi dimineata mi se stinge intruna, l-am resetat, am verificat daca are joc la bateria l-am incarcat pana la 100 si dupa ce ecranul se stinge daca nu il folosesc 30 de secunde si stinge, nu il mai pot aprinde doar daca scot bateria si o introduc imediat inapoi, ce e de facut plss dau funda!

Răspuns Câştigător
| MadHOuse a răspuns:

Placa de baza al telefonului tau este defecta.

| CătăflorinelXdddd2003 explică (pentru MadHOuse):

Multumesc, am sa il duc la reparat, desi si-a revenit dar am sa il duc sa vad daca are ceva

3 răspunsuri:
| CătăflorinelXdddd2003 explică:

Baterie* scuze m-am grabit cand am scris

| MadHOuse a răspuns (pentru CătăflorinelXdddd2003):

Multumesc pentru fundita happy