| aladeacolo100 a întrebat:

Salut, am un telefon Samsung wave y si am activat extraoptiune Xplore la cosmote cu 50 mb... ma rog! mi-au trimis setarile, le-am configurat dar tot nu merge sa intru pe net. Ceva pareri? Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Eventual, poţi să faci setările "manual", aşa cum sunt explicate la linkul oficial :
http://www.cosmote.ro/ro/serviceinstructions.aspx?cid=18379&ns=-10000

Dacă nu reuşeşti, atunci sună la Serviciul de Relaţii cu Clienţii la numărul 1234 de la telefonul tău mobil sau la (021)404.1234 de la un alt telefon fix sau mobil.

Toate cele bune.

| smecherasu333 a răspuns:

Trebuie sa te duci la setari, retea si sa activezi pachete de date. Daca nici asa nu merge inseamna ca nu ti-au facut aia bine setarile!