| ParadoxRO a întrebat:

Salut
Am unt telefon Lg L70, am un card de 16 Gb in el si am incercat sa descarc Asphalt 8: Airborne dar imi zice ca nu am suficient spatiu, cum comut direct pe card descarcarea sau nu pot?

3 răspunsuri:
| bihoiescu a răspuns:

Sall, sterge toate aplicatiile ce nu iti folosesc din el si cele ca iti flolosesc mutale pe card, apoi deacarca asfalt8

| anonyMOUS1998 a răspuns:

Cauta prin setarile de la telefon, asigurate de vreo 5 ori ca nu scrie nimic despre descararea pe card laughing.....sau muta-ti toate aplicatiile pe card..atunci ti se va face spatiu pe telefon big grin

| RzNN a răspuns:

Din cate stiam eu, nu se poate.