| teodor14 a întrebat:

As dori sa imi cumpar un telefon. Acesta sa fie sub 1000 de lei. Mie mi'au atras atentia 2 telefoane! GoClever Insignia 5x care are un pret de 999 lei si caracteristici uimitoare pentru acest pret : - rezolutie ecran Full HD de 5 inchi
- procesor quad core
- baterie 4000 mAH
- camera 13 MP '
Dar si Motorola Moto G pe care il lauda toti... Pare un telefon interesant cu un procesor Qualcomm Snapdragon 400, cu patru nuclee, singurul telefon cu un asemenea procesor. Va rog, dati'mi niste sfaturi PRO sau CONTRA! Daca mai aveti optiuni, va rog nu evitati. PS : folosesc telefonul pentru jocuri si net. Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| 1707Cezar a răspuns:

Goclever insignia eu am acel Motorola si merge ca pl dacca bag un joc gen nova 3 pe el se inchidesi dupa 10 secunde porneste din nou