| Lester23 a întrebat:

Salut, as vrea sa cumpar un telefon de la amanet (e prima oara cand fac asta). Imi spuneti si mie va rog frumos cum se procedeaza?

multumesc.

3 răspunsuri:
| Superior a răspuns:

Ce telefon? Are garantie macar? Din cate stiu il cumperi cum faci cu aurul.

| Pandaaaaaaaa a răspuns:

Te duci la amanet si il cumperi, cauta pe yt un tutorial pentru cand iei un telefon la mana a doua

| Lester23 explică:

Unii mi-au spus ca la amanet telefoanele sunt ok, adica majoritatea nu au defectiuni caci sunt controlate de ei... dar nu cred