| Ionut_Laurentiu_1995 a întrebat:

as vrea sa imi iau un telefon nou Samsung galaxy s3 mini value edition si as vrea sa sa stiu daca mai este telefon fabil adica daca este bun pentru jocuri, daca mai primeste jocuri mai noi are android 4.2.2 si nu stiu sigur cat de bun este.ma puteti ajuta?

3 răspunsuri:
| LaccboGaming a răspuns:

Eu ma jucat gta san andreas pe el si gta vice city amandoua instalate deci eu zic ca e un telefon super si merita

| Anonimsilver a răspuns:

Dupa mine, este cel mai bun telefon pe care l-am avut pana acum si am avut multe telefoane. Nu iti dau nu stiu cate explicatii, iti zic doar ca e un telefon foarte bun si merita cumparat, are memorie foarte mare. Parerea mea.

| Vali196K a răspuns:

Da, este destul de bun, ar fi puțin lag, ți-aș recomanda și Samsung galaxy s2. happy Sau, din câte știu eu un Samsung galaxy s3 mini value ed. este între 500 și 550 de lei. Cu banii ăștia uită-te la un iphone 4s pe okazii sau alte site-uri care vinde și lucruri second hand, e destul de bun acela, nu prea am găsiut lag la el. happy Caută mai multe telefoane, dacă nu vrei iph 4s, cum ar fi, caută mai intai pe un site gen Altex, eMAG etc, telefoane până în,... nu știu... 1000 de lei, depinde de câți bani ai tu, caută un telefon cu specificațiile mai mari, cum ar fi procesorul mai mare, androidul mai mare, memoria flash, memoria internă mai mare, după aceea uită-te pe un site sh, și acolo o să găsești un preț cu 3 400 de lei mai mic, dacă îți place.

DECI s3 mini value ed nu e cine știe ce, ți-aș recomanda s3 mini sau s3, s2, iphone 4s, Allview viper (cauta toate națiile de viper, sunt foarte bune, și duc jocurile fără pobleme, sunt și ieftine ) sau ți-aș mai recomanda un s4 mini. laughing) Pace! Sper că te-am ajutat