| Dragossm a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar un telefon in jur la 400 lei si nu am gasit unul special care sa-mi placa, asa ca am vorbit cu un baiat si mi-a zis ca ar putea sa-mi aduca el din Germania si iphone 4 la banii astia.Imi puteti zice daca ati cumparat vreodata astfel de telefoane si daca sun bune?(va rog raspundeti doar daca ati avut sau macar daca aveti habar). Multumesc mult!

3 răspunsuri:
| RaduTN a răspuns:

Orange Rono costa aprox 500 ron şi este foarte bun. Ştiu că îl are vărul meu.

Bft.

| alex10ro a răspuns:

Eu unul la 400 lei as lua un Orange rono, pentru ca este un telefon performant, cu tehnologia 4g.El este quad core cu 1gb ram.Acum fa cum vrei, e alegerea ta

| Luca_Robert_1999 a răspuns:

Ai pute sa iti iei un Allview a5 smiley e destul de bun sau daca vr pe windows un Nokia lumia 520